Nasza ekipa

Instruktorzy naszej szkoły to ludzie przepełnieni pasją i kochający dzieciaki. Warto dowiedzieć się o nich czegoś więcej.

Sylwia Krysińska
sylwia krysinska

Nauczycielka wychowania fizycznego, instruktorka pływania z 19-letnim doświadczeniem, instruktorka nordic walkingu oraz trenerka II klasy w piłce ręcznej.

"Moją największą pasją jest praca z dziećmi oraz utwierdzanie ich w przekonaniu, że są wspaniałe ;) Moja miłość do dzieci i wody sprawiła, że 12 lat temu powstała Szkoła Pływania Żabka.

W życiu dbam również o rozwój osobisty (od 19 lat w Prywatnej Sopockiej Szkole Relaksu, która łączy psychologię, coaching, somatoterapię i inne). Dzięki pracy nad sobą bardziej rozumiem dzieci - to, co czują, myślą, przeżywają. Dzięki temu potrafię je wspierać w dążeniu do celu i pozytywnie motywować."

Izabela Tomaszewska
Izabela Tomaszewska

Jestem uśmiechniętą optymistką dla której "chcieć znaczy móc" Od 2010 roku instruktorka pływania, instruktorka aqua fitness,pomocnik instruktora nordic walking, trenerka w klubie triathlonowym, wychowawca kolonijny.

Wielokrotna medalistka mistrzostw polski w triathlonie, któremu poświeciłam 8lat życia. Jednak to praca z dziećmi od zawsze fascynowała i była moim marzeniem, stąd ogromna radość i chęć prowadzenia zajęć.

Widok roześmianych buzi i wesołych oczek podczas zabaw oraz ćwiczeń w wodzie to najlepsza nagroda za trud dzieci jaki wkładają podczas nauki. Jestem studentką US wychowania fizycznego z dodatkowa spec. gimnastyka korekcyjna.

Joanna Wołyńska
Joanna Wołyńska

Instruktorka pływania i aqua aerobiku.

"Jestem cierpliwą oraz konsekwentnie dążącą do celu optymistką.

Moim hobby jest pływanie i taniec. Trenowałam biegi przez płotki, ale wybrałam pracę z dziećmi, ponieważ to sprawia mi największą radość i satysfakcję.

W sytuacjach problemowych potrafię zawsze znaleźć pozytywne rozwiązanie. We wszystko, co robię, angażuję się na 200%. Lubię aktywnie spędzać czas oraz spotykać się z przyjaciółmi.

Planuję wciąż pogłębiać swoją wiedzę i przekazywać ją moim uczniom."

Maksymilian Bielecki
Maksymilian Bielecki

Instruktor pływania, zawodowy ratownik WOPR, team leader Nordic Walking oraz student psychologii na Uniwersytecie Szczecińskim.

Pasjonuję się wieloma różnymi dziedzinami, między innymi Fotografiką, oraz różnego rodzaju sportami, które sam uprawiam. W wodzie czuję się doskonale i dla tego postanowiłem rozwijać się w tym kierunku.

Pracę w szkole pływania rozpocząłem w 2009 roku. Bardzo lubię pracować z dziećmi, sprawia mi to dużą satysfakcję i jestem dumny z postępów moich wychowanków. Jestem cierpliwy i pozytywnie nastawiony co pozwala mi szybko odnaleźć wspólny język z dziećmi :)

Katarzyna Taracińska
Katarzyna Taracińska

mgr wychowania fizycznego - absolwentka Instytutu Kultury Fizycznej w Szczecinie. Trener pływania z wieloletnim doświadczeniem. Kocham wodę - pływanie i żeglarstwo, a także taniec i długie spacery. Prywatnie mama Ewy i Łukasza.